همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

19 مهر 1396

 همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری
   

همایش معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن اجتماعات شهید بهشتی برگزار شد.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش گفت: در سال‌های اخیر علاقه‌مندی دانش‌آموزان برای انتخاب رشته دندانپزشکی افزایش‌یافته است.
دکتر سعید کشمیری در این همایش با تبریک به دانشجویان جدیدالورود اظهار داشت: در سال‌های اخیر اغلب دانش‌آموزان با توجه به شرایط حاکم در جامعه به رشته دندانپزشکی علاقه‌مند شده‌اند و این رشته اخیراً خیلی موردتوجه دانش آموزان قرارگرفته است.
وی اضافه کرد: دانشکده دندانپزشکی جوان‌ترین دانشکده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خطاب به دانشجویان گفت: شما در یک آزمون سخت این رشته پذیرفته‌شده‌اید و باید به یک‌فصل جدیدی از زندگیتان که شروع‌شده توجه ویژه داشته باشید.
وی بیان داشت: باید به یاد داشته باشید که در چند سال آینده سختی‌هایی چه در مسایل رفاهی و چه در مسایل درسی و زندگی در پیش خواهید داشت و باید خودتان را کاملاً آماده کنید و این مشکلات را حل کنید و به سمت جلو بروید.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: باوجود همه محدودیت‌ها و مشکلات، دوران دانشجویی می‌تواند یکی از بهترین دوران زندگی فرد باشد که باید قدر آن را دانست اما در همین دانشکده‌ای که نوپا است و کمبود و نواقصی نیز دارد دانشجویان زبده‌ای هستند که در المپیادهای کشوری موفق به کسب افتخار برای دانشگاه شدند.
وی افزود: توصیه من به شما دانشجویان داشتن برنامه‌ریزی مفصل برای درس خواندن است و اینکه هدف مشخصی برای خودتان پایه‌ریزی کنید، الگو داشته باشید و اهداف بلندمدتی را برای خود ترسیم کنید.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خواستار تلاش دانشجویان برای کسب دانش و توانمندی شد و اضافه کرد: باید یک نقشه راه مشخص برای آینده‌تان داشته باشید.
وی گفت: شما آینده‌سازان و وارثان محترمی هستید که رسالت سنگینی را به ارث برده‌اید و می‌بایست با تحصیل علم و فرهنگ، هر آنچه که در توان دارید را برای تعالی کشور و جامعه خود به منصه ظهور برسانید.
دکتر سعید کشمیری خطاب به دانشجویان جدیدالورود افزود: شما دانشجویان و طالبان علم، در لسان بزرگان دین شأن بسیار والایی دارید و امیدواریم در راه تحصیل علم و فرهنگ، جهاد گونه قدم بردارید تا دانشگاه محلی برای تحصیل علم و فرهنگ همراه با شورونشاط شود.
وی با تمجید از اساتید دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای اساتیدی بسیار کوشا و بااخلاق است و باید کمال بهره را در دوران تحصیل از آنان برد.
احترام به دیگران و لزوم رعایت اخلاق حرفه‌ای مدنظر همه باشد
 دکتر سعید کشمیری افزود: اگر قصد دارید یک زندگی شاد و لذت‌بخش داشته باشید بلندپرواز باشید، به فکر ترقی و پیشرفت باشید که در این صورت می‌توانید ریسک‌پذیر بوده و تغییرات اساسی در مسیر زندگی خود و سایر افراد جامعه ایجاد کنید.
وی بیان داشت: از شما می‌خواهم سومین عامل حیاتی یعنی احترام به دیگران را مدّ نظر قرار دهید؛ زیرا اغلب از شما به‌عنوان یک فرد فرهیخته، بیشتر از انتظارتان تعریف و تمجید می‌شود؛ بنابراین سعی کنید این تحسین را با تمام کسانی که در دستیابی شما به موفقیت سهم داشته‌اند تقسیم کنید.
 دکتر کشمیری گفت: در عرصه علم‌آموزی، فارغ‌التحصیلی وجود ندارد و انسان‌ها در طول زندگی خود، همواره نیازمند تحقیق، پژوهش و مطالعه هستند.
در پایان این مراسم از دانشجویان برتر دانشکده دندانپزشکی در زمینه‌های علمی و اعضای شرکت‌کننده در مسابقات استارتآپ سال 96 به شرح زیر تجلیل شد.
رتبه اول علوم پایه سال 94
داریوش جوهری
مسابقه گروهی استارت آپ سال 96
1-    محمد بهزادی پور
2-    امیرمحمد کیهان
3-    مهرناز ذاکر شهرک
4-    سارا خدادادی
5-    اسما بازیار
6-    یاسمن مجرد
7-    زهرا پولادی
8-    نرجس برقی نژاد
9-    عذرا خرسند
10-    حمیده دولت جاوید
11-    فاطمه ارشاد
12-    پگاه شادمهر
13-    احسان قربانی
14-    سینا بهزادی پور
15-    علیرضا تنگستانی
16-    رامبد طلاچیان
17-    نیلوفر احمدی
18-    یاسمن مشایخی
کسب مدال نقره المپیاد انفرادی و گروهی در حیطه مدیریت و سیاست‌گذاری سلامت
زهرا پولادی
کسب مدال نقره المپیاد انفرادی و در حیطه فلسفه پزشکی
مهرناز ذاکر شهرک
مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دندانپزشکی ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سرپرست دانشگاه، معاونان، رییس دانشکده دندانپزشکی و دانشجویان دندانپزشکی ورودی مهر ۹۶ برگزار شد.


کلمات کلیدی:
        معارفه     دانشجویان.جدیدالورود     دکتر.سعید.کشمیری     معاونت.آموزشی    
   
تعداد بازدید:   ۱۳۰

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >