فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (نیماد) (آبان‌ماه 1397)

20 آبان 1397

 فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (نیماد) (آبان‌ماه 1397)
   


با سلام و احترام
بدین‌وسیله فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (آبان‌ماه 1397) مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) را به استحضار می‌رساند. در این راستا، سامانه مديريت پژوهش مؤسسه (http://rms.nimad.ac.ir) از روز اول لغایت 30 آبان‌ماه 1397 آماده ثبت طرح‌هاي پژوهشگران واجد شرایط (پژوهشگران دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت در کشور که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۱۵ و بالاتر (با حذف خوداستنادی) باشند) است. لازم به تذکر است این مهلت تمدید نخواهد شد. اطلاعات بیشتر در بخش گرنت‌‌های تحقیقاتی/ گرنت پژوهشگران فرهیخته در وب سایت مؤسسه به نشانی http://nimad.ac.ir   قابل دسترس است.
برای اطلاع از فهرست افراد واجد شرایط به سامانه http://isid.research.ac.ir مراجعه نموده و با انتخاب نام دانشگاه، اعضای هیأت علمی آن دانشگاه که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۱۵ و بالاتر هستند را فهرست نمایید. سپس با انتخاب گزینه «حذف استنادات/ خود» در نوار ابزار بالای جدول اسامی، فهرست را استخراج نمایید.
لازم به ذکر است طبق شرایط جدید این گرنت، هر متقاضی در آن واحد می‌تواند حداکثر دو گرنت پژوهشگر فرهیخته در حال اجرا در مؤسسه نیماد داشته باشد.  لذا چنانچه افراد واجد شرایط یک گرنت در حال اجرا داشته باشند می‌توانند طرح پژوهشی جدیدی را برای دریافت گرنت دوم ارایه نمایند.


کلمات کلیدی:
ششم     گرنت     نیماد     فراخوان    

تاریخ بروز رسانی:   20 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >