سرپرست جدید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرمعرفی شد

8 دی 1397

 سرپرست جدید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرمعرفی شد/ گزارش تصویری
   
سرپرست جدید دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در آیینی با حضور رییس و معاون آموزشی دانشگاه معرفی شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در این آیین گفت: آموزش و تربیت دانشجویان رشته دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نشان از تلاش و همت ویژه اساتید، اعضای هیأت علمی و تمامی همکارانم از ابتدای تاریخ تأسیس این دانشکده تاکنون است.
تصویب چارت اصلی دانشکده دندانپزشکی و تکمیل ساختمان دانشکده از اولویت‌های اصلی است.
دکتر سعید کشمیری گفت: تصویب چارت اصلی دانشکده دندانپزشکی و تکمیل ساختمان دانشکده دندانپزشکی و پزشکی از اولویت‌های ویژه دانشگاه است.
دکتر کشمیری با اشاره به فارغ‌التحصیل شدن دومین گروه از دانشجویان رشته دندانپزشکی در استان بوشهر افزود: وجود دانشکده دندانپزشکی در استان بوشهر فرصتی ایجاد کرده تا تنوع متخصصان رشته دندانپزشکی در استان نیز افزایش یابد.
وی با ابراز تشکر از زحمات دکتر بصری در دوران تصدی ریاست دانشکده دندانپزشکی خاطرنشان کرد: باوجود تمامی مشکلات و کمبودهای زیرساختی و اعتباری، صبر و متانت دکتر بصری در رفع مشکلات دانشجویان مثال‌زدنی بود.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در حاشیه این آیین گفت: تأسیس دانشکده دندانپزشکی بوشهر باهمت و تلاش‌های شبانه‌روزی اساتیدی پایه‌گذاری شد که نقش انکارناپذیری در تاریخ این دانشکده دارند.
دکتر محمدرضا روان بد با ابراز تشکر و قدردانی از تلاش‌های چندساله رییس دانشکده دندانپزشکی گفت: ادامه راه پیشرفت و تعالی رشته دندانپزشکی در بوشهر با حضور اساتید و جوانان پرانرژی راهی درخشان و مفید برای مردم استان بوشهر خواهد بود.
آیین تکریم و معارفه رییس و معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی بوشهر با حضور رییس دانشگاه برگزار شد.
در این آیین از تلاش‌ها و زحمات دکتر سید عمار بصری تقدیر به عمل آمد و دکتر صدیقه خیراندیش به‌عنوان سرپرست جدید دانشکده دندانپزشکی معرفی شد، همچنین از زحمات دکتر سارا بهمنش تقدیر و دکتر علیرضا جعفری به‌عنوان معاون آموزشی این دانشکده منصوب شد.


کلمات کلیدی:
سرپرست     دانشکده     دندانپزشکی     جدید    

تاریخ بروز رسانی:   8 دی 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >