تاريخچه

1397/8/18 0:0

تاريخچه دانشكده دندانپزشكي بوشهر:

دانشكده دندانپزشكي دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بوشهر در سال 1390 با كسب مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با حضور 3 عضو هیات علمی و به ریاست جناب آقای دکتر مستغنی (جراح و متخصص بیماری های لثه) كار خود را آغاز نمود. اولين ورودي دانشجويان اين دانشكده به تعداد 33 نفر در مهرماه 1390 پذيرش شدند. با توجه به سياست هاي دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی و درماني بوشهر در جهت ايجاد دانشكده اي مطابق با مطلوب ترين معيار هاي آموزشي و پژوهشي، اين دانشكده با نهايت دقت و سرعت به جذب اعضاء هيات علمي متخصص دندانپزشكي و تكميل كادر هيات علمي خود مبادرت نموده است.

جهت توسعه فضای آموزشی و درمانی دانشکده، کلینیک تخصصی آموزشی و درمانی دندانپزشکی در خرداد ماه سال 1392 با حضور معاون اول محترم ریاست جمهوری وقت (جناب آقای دکتر رحیمی) به بهره برداری رسید. این کلینیک با دارا بودن 35 دستگاه یونیت دندانپزشکی، لابراتوارهای مجهز پروتز و ارتودنسی و فضای وسیع پری کلینیک، امکان آموزش مناسب دانشجویان و ارائه خدمات مطلوب دندانپزشکی به بیماران را فراهم نموده است.

در راستای اتقاء فعالیت ها و توسعه و هر چه سریع تر فضای آموزش و درمانی دانشکده دندانپزشکی بوشهر، ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (بهمنی) در حال ساخت می باشد.

 

 

کلمات کلیدی:
تاریخچه     دانشکده.دندانپزشکی     بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   19 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

 


چاپ
< >